Mobil Onay

Mobil Onay

Mobil Onay

Mobil Onay 

Mobil Onay günümüzde oldukça yaygın kullanıma sahip olan bir platformdur bu platformda sosyal medya hesaplarınızın telefon numaralarını onaylamanız oldukça basittir.

Zorunlu telefon kaydı isteyen sosyal medya hesapları örnek :

-Whatsapp

-Telegram

-Twitter

-İnstagram

-Facebook

-Tinder

-Google

-Snapchat

-Discord 

ve bir birçok uygulamada zorunlu olan sosyal medya hesapları için sizlere sanal numara ile mobil onay alma imkanı vermektedir. Anlık işlemlerimiz sayesinde 3 saniyede sitemize üye olup anlık işlem yapmaya başlayabilirsiniz gizliğinize önem veriyoruz.

Kişisel bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz artık!

Sizde kişisel bilgilerinizi vermek istemiyorsanız mobil onay sayesinde bu adımları çok kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

Numaranızı paylaşmadan özgürce her platforma üye olabilirsiniz sizlere bu imkanı sunuyoruz whatsapp sanal numara sayesinde dilediğiniz ülkelerden stok kontrolü yaptıktan sonra istediğiniz ülkenin numarasını alabilirsiniz ve üye kaydınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp Business, Telegram gibi uygulamalar özel numaranızı istemektedir bu sistemleri tamamen özgür bir şekilde kullanmak için sanal numara ihtiyacınızı gideriyoruz sadece 3 saniyede üye olup sizde kullanabilirsiniz.

Özgürlüğün Tadını  Sanal Numara İle Çıkartın

İstediğiniz sosyal medya hesabınızda kullanabileceğiniz sanal numaralar sizlere dilediğiniz kadar kayıt sunuyor 100'lerce ülkeden sanal numaranızı alın ve istediğiniz kadar üye olun özel numaranız yerine sanal numara kullanmak oldukça basittir ve işlemlerimiz tamamen  otomatiktir anlık ve hızlı sms onay için sitemiz sizin için geliştirildi.

Mobil Onay Nasıl Kullanılır?

Mobil Onay kullanmak oldukça basittir istediğiniz platform seçmeniz gerekmektedir aşağıda vereceğimiz adımları uygulayın.

1 - Almak istediğiniz Platformu seçin (Whatsapp, Telegram, İnstagram vb)

ardından ikinci adıma geçin

2 - Almak istediğiniz platformda ve ülke kontrolü yapın 100'lerce ülke arasından dilediğiniz plarformu seçin 

3 - İstediğiniz Platform ve Ülke fiyatlarına göre bakiyenizi yükleyin

4 - Bakiye yüklemesi yaptıktan sonra numaranızı alın 

5 - Numaranıza kod gönderin örnek:

Aldığınız numara Whatsapp numarası ise lütfen sadece Whatsapp üzerinden kod gönderin aldığınız numarayı Whatsapp Business'e girin ardından kod gönder diyiniz 

6 - Siteye gelen kodu Whatsapp Business'e girin 

7 - İşlem bu kadar kolay kod gelmeyen numaralar için lütfen destek talebi açın anlık ve hızlı bir şekilde destek olucaz sizlere destek almaktan çekinmeyin 

Sizde numaranızı paylaşmadan Whatsapp ve diğer uygulamalara üye olabilirsiniz birçok ülke seçenekleri ile hızlı ve anlık mobil onay işlemlerinizi tam otomatik olarak web sitemizde gerçekleştirebilirsiniz sizler için sürekli alt yapımızı geliştiriyoruz ve işlemlerinizi en hızlı şekilde yapmanıza imkan sağlıyoruz önerileriniz ve diğer platformlar için destek talebenizi iletebilirsiniz.

Numara Kiralama İşlemi

Numara kiralama ile satın al kısmındaki tek fark sms hizmetidir.

Örnek olarak satın aldığınız numaralara tek sms gelmektedir 2. Bir sms gelmez 

Kiralama kısmında ise kiraladığınız süre boyunca sms alabilirsiniz. 


Whatsapp üzerinden kiraladığınız numaralar sadece WhatsApp içindir farklı platformlarda kullanmaya lütfen çalışmayın!


Tamamen kiralama ile istediğiniz platformda istediniz kadar kiralama yapabilirsiniz kiraladığınız süre boyunca platform farketmeden mobil onay işlemi yapabilirsiniz.

Sanal Numaralar Güvenilir mi?

Oldukça güvenli olan mobil onay ile sizde güvenli bir şekilde numaranızı kullanmadan istediğiniz platforma kaydolabilirsiniz.

Bir çok farklı ülkeden sanal numara alabilirsiniz ve anlık işlemler yapabilirsiniz hız ve güven bizim önceliğimiz onun için sizlere en kaliteli servisleri sunuyoruz ve tavsiye ediyoruz sürekli güncellenen alt yapımız sayesinde sorunsuz işlemler gerçekleştiriyoruz.

Sanal numaralar tek kullanımlık ve oldukça güvenli ve hızlıdır 7/24 destek ile size yardımcı oluyoruz.

Destek Sistemi

Size destek olmaktan oldukça memnunuz 7/24 sizler için çalışıyoruz ve sizlere destek veriyoruz numara alma bakiye yükleme alanında sorun yaşıyorsanız lütfen destek bileti açıp sabırla yanıtlanmasını bekleyin whatsapp üzerinden destek alabiliceğinizi unutmayın heryerden destek sağlıyor ve sizlere kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek adına 7/24 çalışıyoruz.

 

 

 

 

 

03.12.2023